Õppeaine Klassijuhatajatund

  Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
0. 08:05 - 08:15 Klassijuhatajatund
1 c - Etta Sakkis
1a - Eve Kallas
1b - Reili Saaron-võsu
2a - Henri Pärtel
2b - Helju Kurg
3a - Leena Edula
3b - Imbi Sikk
4a - Virgi Plaks
4b - Airi Lang
4c - Terje Juks
5a - Jana Söödor
5b - Reet Mutso
6a - Heli Liigand
6b - Merili Vridolin
6c - Marit Neering
7a - Imbi Suurpere
7b - Mariann Mitt
8a - Hille Alver
8b - Signe Ristisaar
9a - Merit Varblane
9b - Karin Jurs
 
Klassijuhatajatund
1 c - Etta Sakkis
1a - Eve Kallas
1b - Reili Saaron-võsu
2a - Henri Pärtel
2b - Helju Kurg
3a - Leena Edula
3b - Imbi Sikk
4a - Virgi Plaks
4b - Airi Lang
4c - Terje Juks
5a - Jana Söödor
5b - Reet Mutso
6a - Heli Liigand
6b - Merili Vridolin
6c - Marit Neering
7a - Imbi Suurpere
7b - Mariann Mitt
8a - Hille Alver
8b - Signe Ristisaar
9a - Merit Varblane
 
Klassijuhatajatund
1 c - Etta Sakkis
1a - Eve Kallas
1b - Reili Saaron-võsu
2a - Henri Pärtel
2b - Helju Kurg
3a - Leena Edula
3b - Imbi Sikk
4a - Virgi Plaks
4b - Airi Lang
4c - Terje Juks
5a - Jana Söödor
5b - Reet Mutso
6a - Heli Liigand
6b - Merili Vridolin
6c - Marit Neering
7a - Imbi Suurpere
7b - Mariann Mitt
8a - Hille Alver
8b - Signe Ristisaar
9a - Merit Varblane
 
Klassijuhatajatund
1 c - Etta Sakkis
1a - Eve Kallas
1b - Reili Saaron-võsu
2a - Henri Pärtel
2b - Helju Kurg
3a - Leena Edula
3b - Imbi Sikk
4a - Virgi Plaks
4b - Airi Lang
4c - Terje Juks
5a - Jana Söödor
5b - Reet Mutso
6a - Heli Liigand
6b - Merili Vridolin
6c - Marit Neering
7a - Imbi Suurpere
7b - Mariann Mitt
8b - Signe Ristisaar
9a - Merit Varblane
9b - Karin Jurs
 
Klassijuhatajatund
1 c - Etta Sakkis
1a - Eve Kallas
1b - Reili Saaron-võsu
2a - Henri Pärtel
2b - Helju Kurg
3a - Leena Edula
3b - Imbi Sikk
4a - Virgi Plaks
4b - Airi Lang
4c - Terje Juks
5a - Jana Söödor
5b - Reet Mutso
6a - Heli Liigand
6b - Merili Vridolin
6c - Marit Neering
7a - Imbi Suurpere
7b - Mariann Mitt
8a - Hille Alver
8b - Signe Ristisaar
 
1. 08:20 - 09:05   Klassijuhatajatund
4b - Airi Lang
4c - Terje Juks
 
  Klassijuhatajatund
2a - Henri Pärtel
5b - Reet Mutso
 
Klassijuhatajatund
5a - Jana Söödor  
2. 09:15 - 10:00     Klassijuhatajatund
3b - Imbi Sikk  
  Klassijuhatajatund
1 c - Etta Sakkis  
3. 10:10 - 10:55     Klassijuhatajatund
2b - Helju Kurg  
  Klassijuhatajatund
1b - Reili Saaron-võsu  
4. 11:15 - 12:00       Klassijuhatajatund
3a - Leena Edula  
 
5. 12:20 - 13:05     Klassijuhatajatund
1a - Eve Kallas  
  Klassijuhatajatund
6a - Heli Liigand
6b - Merili Vridolin
 
6. 13:15 - 14:00 Klassijuhatajatund
4a - Virgi Plaks  
       
7. 14:10 - 14:55       Klassijuhatajatund
6c - Marit Neering  
 
8. 15:05 - 15:50